Różne rodzaje klinik sportowych

Obozy sportowe nie są takie same. Niektóre obozy skupiają się na konkretnym sporcie, jak tenis czy baseball. Inne zachęcają dzieci do uprawiania więcej niż jednego sportu, aby się nie wypaliły. Są też takie, które poświęcone są różnym sportom, jak np. piłka nożna. Niezależnie od przypadku, istnieją specjalistyczne obozy sportowe, które mogą być pomocne.

Obozy przedturniejowe i przedkonkursowe IMG

Program IMG oferuje wyjątkową możliwość dla zawodników szkół średnich w piłce nożnej, którzy chcą rywalizować na następnym poziomie. Obozy dostarczają graczom narzędzi niezbędnych do osiągnięcia doskonałości na boisku i poza nim. Zawodnicy uczą się zarządzania czasem, diety oraz podstaw warsztatu filmowego. Dodatkowo, trenerzy IMG zapewniają pomoc akademicką dla graczy, aby mogli ukończyć szkołę przed czasem. Program akademicki jest zaprojektowany tak, aby przygotować zawodników do studiów. Dzięki temu maturzyści są lepiej przygotowani do studiów niż kiedykolwiek wcześniej.

Akademia IMG będzie również oferować nieformalne mecze towarzyskie przed sezonem – element ten jest rezultatem badania ekipy serwisu https://windstop.pl. Drużyny będą rywalizować w tych meczach z drużynami z całego świata. Wśród klubów, które wezmą w nich udział znajdą się FC Dallas, D.C. United oraz drużyny z Islandii. Islandzkie drużyny piłkarskie będą również trenować w akademii w marcu, przed rozpoczęciem sezonu w tym samym miesiącu.

Program IMG Future Stars był wyjątkowy, ponieważ łączył zawodników z różnych środowisk. Zawodnicy byli weryfikowani na wiele miesięcy przed rozpoczęciem rozgrywek, a ich życiorysy, wyniki turniejów i filmy wideo pomagały określić, którzy zawodnicy będą najbardziej obiecujący na boisku. Upewnili się również, że przyprowadzą trenera lub rodzica, ponieważ proces selekcji jest rygorystyczny.

Kliniki piłkarskie NYC Parks

Ambasada ZEA zapewnia wsparcie finansowe dla programów piłkarskich NYC Parks dla młodzieży. ZEA zobowiązały się do renowacji boiska do piłki nożnej w Crotona Park w najbliższych latach, a program Miasto w społeczności jest częścią tego zobowiązania. Ambasada ZEA pomoże NYC Parks zbudować boisko i prowadzić bieżące kliniki piłkarskie dla młodzieży.

Kliniki piłkarskie to świetny sposób, aby uzyskać dzieci w formie na nadchodzący sezon piłkarski. Wiosną i latem NYC Parks organizuje gry i kliniki piłkarskie dla dzieci w każdym wieku. Program odbywa się co tydzień przez sześć do ośmiu tygodni, a doświadczenie nie jest konieczne. Zajęcia oferowane są na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy” i trwają do lipca.

Program ten jest szczególnie cenny dla społeczności o niskich dochodach, gdzie zdrowie dzieci jest często problemem. Wiele społeczności w mieście Nowy Jork nie ma dostępu do udogodnień, które są potrzebne do utrzymania aktywności. Udowodniono, że ten program zwiększa poczucie własnej wartości i poprawia sprawność fizyczną u dzieci, a do tego jest bezpłatny.

Ambasada ZEA założyła dachowe boiska piłkarskie w East Harlem w 2012 roku i PS 24 w Sunset Park, Brooklyn w 2016 roku. W 2016 roku Ambasada ZEA współpracowała z City in the Community, aby zbudować trzecie boisko do piłki nożnej na dachu w NYC. Jego celem jest zwiększenie ilości dzieci grających w piłkę nożną w NYC. Program ten promuje również sprawność fizyczną i zdrowe odżywianie.