Korzyści z przynależności do księgi sportowej

Kilka książek sportowych oferuje ekskluzywne korzyści VIP dla swoich członków. Korzyści te obejmują wyższe kursy, bonusy za dopasowanie depozytu, zwroty za straty netto oraz darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka. Jednak te korzyści nie przechylają przewagi z domu na klienta. Są one legalne i oferują ochronę konsumenta.

Programy nagród nie przechylają przewagi z kasyna na klienta

Program lojalnościowy i program nagród w książkach sportowych są podobne do tych, które można znaleźć w restauracjach typu fast-food. Klient, który wygra 100$ stawiając na sport otrzyma 20 Tier Credits lub Online Reward Credits. Innymi słowy, otrzyma 10-krotność kwoty swojego zakładu w kredytach. Nie jest to koniecznie zła rzecz, ale ważne jest, aby zrozumieć, w co się pakujesz.

Online sportsbooks oferują więcej opcji zakładów

Z popularnością zakładów sportowych rosnących skokowo, nie jest zaskakujące, że więcej online sportsbooks popping up. Te zakłady sportowe dają graczom mnóstwo opcji zakładów, a niektóre nawet mają ciągłe promocje i bonusy. Obejmują one małe darmowe zakłady przy rejestracji, a nawet darmowe fundusze do gry!

Dobre internetowe zakłady sportowe oferują zróżnicowany wybór opcji zakładów, w tym zakłady poboczne, totale, rekwizyty i futures. Podczas gdy rynek kontraktów terminowych jest stosunkowo nowym zjawiskiem, jest to już popularne miejsce do stawiania zakładów na wydarzenia, które będą miały miejsce w przyszłości.

Podczas gdy istnieje wiele internetowych serwisów sportowych, które oferują różne opcje zakładów, często pobierają wyższe opłaty. Aby konkurować z innymi stronami, sportsbooki walczą o Twój biznes. Aby przyciągnąć nowych użytkowników, oferują różne bonusy przy zapisie. Dopasowanie depozytu, kredyty na zakłady i darmowe zakłady to niektóre z dostępnych opcji, ale upewnij się, że przeczytasz warunki i zasady, aby uzyskać maksymalną wartość z tych darmowych bonusów.

Podczas gdy większość zakładów sportowych może być robiona online, niektóre stany wymagają, abyś zarejestrował się osobiście w detalicznej książce sportowej. Będziemy mówić więcej o tych przepisach później, ale ogólnie rzecz biorąc, musisz być w obrębie stanu, aby postawić zakład. Wiele zakładów sportowych jest zlokalizowanych geograficznie, a śledzenie geolokalizacji jest częścią oprogramowania, które działa w tle. Chociaż może się wydawać, że jest to dużo do zrobienia, możesz zacząć stawiać zakłady w ciągu kilku minut od zarejestrowania się w internetowym serwisie sportowym.

Bovada oferuje szeroki wachlarz opcji zakładów, w tym ponad 30 popularnych sportów i rynków niszowych. Klienci mogą również obstawiać zakłady prop, zakłady sportowe over/under i wiele innych. Ponadto, do wyboru jest ponad 20 międzynarodowych torów wyścigowych i około piętnastu rynków eSportowych. Bovada oferuje również sekcję zakładów na żywo i ma solidną obsługę klienta.

Aplikacje do zakładów sportowych to kolejny świetny sposób na zwiększenie opcji zakładów sportowych. Choć może nie jest to tak proste jak obstawianie online, aplikacje te są doskonałą opcją zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Wiele z tych aplikacji do obstawiania zakładów sportowych jest również dostępnych w Twoim stanie.

Są legalne

Istnieje wiele korzyści z zostania członkiem książki sportowej, od ekskluzywnych promocji i bonusów do darmowych zakładów i bonusów dopasowania depozytu. Niektóre książki sportowe umożliwiają nawet uzyskanie statusu VIP poprzez osiągnięcie określonej kwoty uchwytu. Należy jednak pamiętać, że niektóre książki sportowe są szybkie do zakazu członków, którzy dokonują nadmiernych zakładów promocyjnych, więc trochę badań jest konieczne przed dołączeniem.

Podczas gdy niektórzy ludzie mogą martwić się o oskarżenia federalne, to zagrożenie jest ledwie hipotetyczne. W rzeczywistości prokuratorzy odnieśli sukces wnosząc sprawy karne i cywilne przeciwko operatorom offshore przez prawie dwie dekady. Na przykład w 2010 roku rząd Stanów Zjednoczonych oskarżył Jaya Cohena, założyciela World Sports Exchange na Antigui, i skazał go na dwa lata więzienia. Rząd oskarżył również 57 osób o nielegalny hazard i pranie brudnych pieniędzy w związku z książką sportową zlokalizowaną w Panamie. Oskarżenia federalne trwały przez wiele lat i wydano wiele wyroków skazujących.