Jak zostać członkiem magazynu sportowego

Jeśli jesteś fanem sportu i/lub mediów, możesz chcieć dowiedzieć się, jak zostać członkiem magazynu o tematyce sportowej. Na przykład, sieć telewizji kablowej nadawała kiedyś Inside Sports. Magazyn ten był poligonem doświadczalnym dla największych talentów.

Prezentujemy Państwu artykuł stworzony w harmonijnej współpracy z sportowiec.net

Zostań członkiem magazynu sportowego

Jeśli lubisz sport, rozważ zostanie członkiem magazynu sportowego. Zazwyczaj publikują one artykuły o Twoich ulubionych dyscyplinach sportowych. Najlepsze z nich są pisane przez pisarzy sportowych i dziennikarzy. Niektórzy pisarze sportowi, jednak mają więcej sukcesów pisząc dla innych publikacji. Magazyny sportowe mogą być świetnym sposobem na znalezienie nowych talentów.

Inside Sports był magazynem w latach ’70 i ’80

Inside Sports był magazynem sportowym w latach ’70 i ’80, który specjalizował się w czterech głównych sportach. Wprowadził utalentowanych pisarzy sportowych i zaoferował literacki rekolekcje dla fanów sportu. Jego ton przypominał film z lat 70-tych, ale był również wypełniony wypełnioną danymi wrażliwością pop, która stawała się popularna w tym czasie.

Inside Sports został przejęty przez Evanston-based Century Publishing w 1982 roku, firmę wydawniczą, która później stała się znana jako Lakeside Publishing. Magazyn został wskrzeszony przez byłego redaktora Michaela K. Herberta i działał przez prawie 20 lat pod szyldem Century. Zawierał również comiesięczne felietony felietonisty Los Angeles Times Mike’a Downeya, a później był redagowany przez Larry’ego Burke’a i Kena Leikera. W 1997 roku Inside Sports został sprzedany Petersen Publishing Company, tej samej firmie, która jest właścicielem konkurencyjnego magazynu SPORT. Magazyn nadal istniał do 2000 roku, ale nie był już taki sam.

Podczas gdy era SI była wyraźnie innym czasem w amerykańskim sporcie, był to czas, w którym główne wydarzenia sportowe rosły w popularności. Magazyn skupiał się bardziej na głównych ligach i był sportową podstawą dla milionów fanów sportu. Nakład magazynu wzrósł z kilkuset tysięcy egzemplarzy na początku lat 60. do ponad miliona w połowie lat 70. i trzech milionów egzemplarzy pod koniec lat 80.

Ale dziś SI ma kłopoty. Firma sprzedała magazyn dwukrotnie w ciągu ostatniego roku, a jego przyszłość jest niepewna. Obecny stan SI można przypisać zmieniającej się naturze przemysłu czasopism.

Była to sieć telewizji kablowej

Była to sieć telewizji kablowej, która wydawała czasopisma i transmitowała wydarzenia sportowe na żywo. Sieć została założona w 1972 roku przez Charlesa Dolana i Geralda Levina i rozpoczęła nadawanie w Stanach Zjednoczonych. Zaczęło się od transmisji przez linie telefoniczne i mikrofale, a później dodano satelity. W 1974 roku HBO transmitowało walkę Muhammad Ali-Joe Frazier, która stała się jednym z największych wydarzeń na żywo w telewizji kablowej. Jego relacja z meczu zgromadziła ponad 16 milionów widzów i została uznana za pierwszą sieć telewizji kablowej, która to zrobiła.

Sieci komercyjne patrzyły na biznes kablowy z podejrzliwością. Obawiały się, że system kablowy może przebić oferty sieci na najważniejsze wydarzenia sportowe. Ponadto maklerzy inwestycyjni Rasmussena sprzedawali programy rozrywkowe jako sposób na generowanie przychodów. Jednak w 1977 roku pojawił się nowy pomysł, który zmienił krajobraz telewizji kablowej.